İptal iade Koşulları

Ürünümü iade etmek istiyorum, İade Şartları nedir, hangi ürünleri iade edebilirim?

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

1-) Satın aldığınız ürünler %100 Orjinal ve Türkiye Resmi Distribütör Garantili ürünlerdir. Türkiye Distribütör siparişlerinde iptal iade ve Değişimi yapılamamaktadır.

Anlaşmalı Kargo firması ( Mng Kargo - İHTİYACIM Ömer KINA ) dır

2-) Siparişinizi aynı gün içinde bizlere iptal talebinde bulunabilirsiniz. Akşam yapılan siparişlerinizi iptal etmek istemeniz durumunda bizlere iletmeniz gerekmektedir. iptal etmediğiniz siparişleriniz geçerli sayılır ve Türkiye Distribütör firmaya iletilir.

3-) Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal etmesi durumunda, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 

4-) Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

· Yurt Dışı Tedariği, Türkiye Distribütör siparişi olan ürünler,

· Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,

5-) Alıcı, satın aldığı ürün bedelini havale seçeneği ile tercih ettiğinde ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

6-) Alıcının ürünü kontrol etme yükümlülüğü. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır.